Logo TECElux
Logo TECE
TECElux WC terminalas – Ateities  WC

Trumpai apie WC terminalą:

Paspausti ir nuplauti – tai buvo vakar. Šiandieninis WC gali ir privalo daug daugiau: nuplauti ir pūsti šiltą orą, valyti orą ir nusiplauti. Daugiau higienos ir patogumo dažniausiai kenkia estetikai. TECE sukūrė tokią formą, kuri apjungia visas funkcijas. Technika dingsta sienoje, matoma lieka tik balto arba juodo saugaus stiklo plokštė.

TECElux WC terminalas atlieka visas Å¡iandienos ir rytdienos WC funkcijas.

Aukštos klasės dizainas
Prabanga ir kuklumas: naujoji balto arba juodo stiklo plokštė puikiai įsilieja į kiekvieną vonios kambario dizainą.
Dizaino laisvė
TECElux galima kombinuoti beveik su visais unitazais, įskaitant ir daugelį unitazų su bidė funkcija. Plati terminalo stiklo plokštė apsaugo sieną nuo purslų, o tai reiškia, kad sieną nebūtina dengti plytelėmis.
IÅ¡skirtinumas
Aukščiausios klasės TECElux komplektą sudaro: WC su oro filtravimo sistema „ceramic-Air“, elektroniniu "sen-Touch" vandens nuleidimo būdu ir reguliuojamu „m-Lift“ unitazo aukščiu.
Universalumas
Pasirinkus nebrangų bazinį TECElux komplektą, išlieka galimybė bet kada eksploatacijos metu sumontuoti papildomą įrangą: oro filtravimo sistemą „ceramic-Air“, elektroninį "sen-Touch" vandens nuleidimo valdymą ir unitazus su bidė funkcija.
Paprasta priežiūra
Sumontuota įranga lengvai pasiekiama: nuėmus viršutinę balto stiklo plokštę, įranga pasiekiama per apžiūros langelį.
Montavimo kokybė
WC terminalas yra gerai išvystytos ir subrandintos TECE potinkinės WC nuplovimo technologijos produktas. Nepaisant funkcijų įvairovės, TECElux WC terminalo montavimas atliekamas tik keliais nesudėtingais etapais ir iškart jau yra paruoštas naudojimui.